Харчова промисловість

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ

Харчова промисловість з кожним роком набуває нових темпів розвитку. Прискоренню прогресу в даній галузі промисловості сприяє автоматизація процесів. Вперше такі системи управління з'явилися в 70-80 роки минулого століття. Саме тоді активно почала впроваджуватися різні види технічних засобів.

Комп'ютери та інша мікропроцесорна техніка, що впровадили в харчову промисловість, сприяла тому, що в даній галузі стали використовуватися найновітніші, технічно складні автоматизовані системи управління. Саме вони привели до того, що був інтегрований в єдине ціле весь виробничий процес на підприємствах харчової промисловості.

До сьогодні  головним завданням автоматизації даної галузі є формування комп'ютерно-інтегрованого виробництва. Для цього створюються різні комплекси програм, що дозволяють інтегрувати процес управління на підприємстві або заводі. Автоматизується в даному випадку не окремий виробничий процес, а цілий комплекс, який характеризується складними взаємозв'язками між його підсистемами. Останнім часом були розроблені такі автоматизовані системи управління харчової промисловості, які мають широкий спектр функціональних можливостей. Технічні параметри даних систем поставлені таким чином, що система працює оперативно, швидко і надійно. Також вона дуже комфортна у використанні оператором.

Багатофункціональність автоматизованої системи управління харчової промисловості ґрунтується на можливості різноманітного графічного зображення інформації. Так сучасні системи дозволяють оперативно створювати динамічні мнемосхеми, графіки, таблиці й т.п. Робота проводиться не тільки з реальними даними, а й з тими, що були збережені та заархівовані. При розробці АСУ харчової промисловості застосовуються багатоконтурні системи. У них реалізуються такі важливі принципи для харчової промисловості, як адаптація та компенсація, а також розкриваються структури каскадних систем, системи тривог і сигналів і т.п.

GEMÜ

ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ Й НАПОЇ

Процеси з особливими санітарними вимогами
Вироби GEMÜ з мембранними й сідельними клапанами, а також багатоходовими клапанними блоками використовуються в різному устаткуванні для виробництва харчів і напоїв. При цьому арматура застосовується як в основних, так і в допоміжних процесах.

ШИРОКИЙ ВИБІР МАТЕРІАЛІВ

Для численних варіантів застосування в якості альтернативи металевим корпусам клапанів пропонуються пластикові корпусу мембранних клапанів. Такі матеріали як PVDF або ПП підходять для допоміжних процесів, зокрема для водопідготовки або додавання чистильних засобів.

ПЕРЕВАГИ МЕМБРАННИХ КЛАПАНІВ З МЕТАЛЕВИМ КОРПУСОМ

Конструктивне рішення відповідно до нормативних документів GMP
Вступники контакт із середовищем ущільнення мембранних клапанів випробувані згідно USP, клас 6, відповідно до вимог FDA, а також мають сертифікати відповідності BSE / TSE
Сертифікована Європейською групою гігієнічних конструкцій EHEDG система ущільнень
Допускаються стерилізація й обробка в автоклаві

ПЕРЕВАГИ СІДЛОВИХ І РЕГУЛЮЮЧИХ КЛАПАНІВ

Розраховані на велику частоту перемикань
Велика витрата
Пластиковий корпус зі стійких до корозії матеріалів
Металеві корпуси пропонуються у виконанні з різних матеріалів
Можлива постача в виконаннях для стерильних процесів і процесів з особливими санітарними вимогами
Забезпечують високу якість регулювання; можливий індивідуальний розрахунок регулювальної характеристики
Виконання ATEX для вибухонебезпечних зон
Всі клапани GEMÜ з пневмо - и електроприводом могут буті укомплектовані на заводі контрольно-вимірювальними приладами.

КЛАПАН GEMÜ 660 ДЛЯ РОЗФАСОВКИ

Спеціально для виробництва напоїв компанія GEMÜ розробила мембранний клапан GEMÜ 660. Перш за все він застосовується в ротаційних розливних машинах. З його допомогою можна легко розподіляти, дозувати й розливати також фруктові соки з м'якушем.

ПРИКЛАДИ ПРОЦЕСІВ З ВИКОРИСТАННЯМ КЛАПАНІВ, СИСТЕМ ВИМІРЮВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ GEMÜ

Виготовлення та розфасовка йогуртів, меду, кетчупу, пива, мінеральної води, а також інших напоїв що тонізують  і фруктових соків.

Контури водяного охолодження, установки для очищення, а також для безрозбірного миття та дезінфекції обладнання (CIP) (наприклад, установки для миття ящиків)

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛЕВИХ БАГАТОХОДОВИХ КЛАПАННИХ БЛОКІВ

Підвищена експлуатаційна надійність (менше фітингів і зварних швів, низький залишковий обсяг, мала площа змочуваних поверхонь)
Потрібно менше місця внаслідок компактної конструкції
Конструкція оптимізована з точки зору можливості спорожнення і відсутності застійних зон
Виконання по специфікації замовника і гнучке конструктивне рішення
Скорочення тривалості та спрощення перевірки.
Корпус виготовлений з цільної заготівлі, приводи й мембрани з надійною модульної системи GEMÜ

E+E Elektronik

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Контрольовані виробничі процеси є важливими для виробництва якісної та здорової їжі або в фармацевтичній промисловості. Параметри вологості – гарантія якості і її контроль незамінний у різних видах харчової, фармацевтичної та косметичної продукції.

ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Контрольовані виробничі процеси мають важливе значення для виробництва якісної та здорової їжі, а також у фармацевтичній промисловості. Контроль параметрів вологості важливий для різних видів харчової, фармацевтичної та косметичної продукції.

Датчик вологості та температури для іскробезпечних використань

Вимірювання вологості та температури у вибухонебезпечних місцях для газу та пилу. Він відповідає європейським класифікаціям (ATEX), Міжнародна (IECEx) та США / Канада (FM).

ВИМІРЮВАННЯ ВОЛОГОСТІ

Контрольовані виробничі процеси мають важливе значення для виробництва якісної та здорової їжі, а також у фармацевтичній промисловості. Контроль параметрів вологості важливий для різних видів харчової, фармацевтичної та косметичної продукції.

Промисловий передавач вологості та температури для постійної високої вологості та забрудненого середовища.

Висока точність вимірювання відносної вологості, температури та точки роси навіть при підвищеній вологості, близькій до конденсації або при високому хімічному навантаженні.

NUOVA FIMA

Манометри для гомогенізатора DS 4 "(100мм)

Ці прилади сконструйовані для гомогенізаторів і проведені відповідно до стандарту No 74-06 з переліку 3-A (Адміністративна рада по символах санітарних стандартів). Відсутність щілин і дзеркальна фінішна обробка деталей гарантує найкращу гігієну. Приєднання до процесу робиться до спеціального ущільнення діафрагми вбудованої всередину манометра. Для зменшення впливу складних робочих умов, таких як вібрації там пульсації, прилади можуть заповнюватися рідиною.

Санітарні манометри DS 2.5 ", 4" (63-100мм)

Ці інструменти розроблені для санітарної, харчової промисловості та фармацевтичної промисловості відповідно до стандарту №74-06 від 3-A (Адміністративна рада символів санітарних стандартів). Відсутність проміжків і дзеркальна обробка деталей забезпечують найкращу гігієну. Поєднання манометра та мембранного ущільнення дозволяють зменшити внутрішні обсяги та температурні похибки.
Для зменшення впливу важких робочих умов, таких як вібрації та пульсації, інструменти можна наповнювати.

Розділова діафрагма для манометрів DS 2.5 "(63мм), з нарізним сполученням

Розділові діафрагми сконструйовані для ізоляції чутливого елемента манометрів, реле тиску та електронних датчиків тиску від середовищ технологічного процесу, які можуть бути корозійно активні, мати значну в'язкість, давати осад і / або мати високу температуру. Діафрагма, приварюють до верхньої, частини випробовується текти та гарантує надійну ізоляцію заповнює рідини від середовища процесу. Характеристики цієї конструкції і її компактний дизайн підходять для частого обслуговування.

Розділова діафрагма на хомутному з'єднанні

Розділові діафрагми призначені для захисту чутливого елемента манометрів, реле тиску та електронних датчиків тиску від агресивних середовищ технологічного процесу, які можуть викликати корозію, мати значну в'язкість, давати осад і мати високу температуру Діафрагму приварюють до верхньої частини, випробовується текти та гарантує надійну ізоляцію заповнює рідини від середовища процесу. Через можливість швидкого від'єднання, лицьова сторона діафрагми доступна для чищення поверхні. Хомут можна часто знімати на час стерилізації та очищення, що є загальними вимогами для процесів в харчовій промисловості.

Датчик тиску з місцевою індикацією для гомогенізатори з діаметром шкали 100мм

✔ Будівництво та оздоблення: згідно 74-06.
✔ Температура стерилізації: макс. +150 ° C.
✔ Два чутливих елемента: трубчаста пружина і електронний сенсор.
✔ Стійкість до вібрації і пульсаціям.
✔ Електромагнітна захищеність згідно EN 61326.
✔ Калібрування: регульована
✔ Повна простежуваність.

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура