РЕМОНТ ПРОМИСЛОВОЇ АВТОМАТИКИ

МИ РЕМОНТУЄМО ПРИСТРІЙ,
А НЕ ОДНУ ТІЛЬКИ неполадки!

Всі наші сучасні майстерні і досвідчені інженери забезпечені всім необхідним для діагностики несправностей і ремонту електронних деталей. Ми можемо виправити будь-які електронні деталі для автоматики, незалежно від виробника і моделі

Електроніка та мотори

Ремонт ЧПУ

Ефективно і швидко відремонтуємо ваші ЧПУ і зробить все, від простої діагностики до резервного копіювання даних, профілактичного обслуговування або повного ремонту системи.

ПРИВОДИ ЗМІННОГО І ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Ми можемо відремонтувати будь-які типи промислових приводів: Приводи змінного струму. Приводи постійного струму. Сервоприводи. Головні приводи. Крокові приводи.

Ремонт СЕРВОПРИВОДІВ

Працюємо з різними сервоприводами для промислової автоматики (старими, новими або застарілими), включаючи Siemens OEM, Indramat, Bosch, Fanuc, Baumuller

Ремонт ПЛК

Інтерфейсні модулі, модулі зв'язку, введення-виведення, процесори, блоки живлення і стійки ПЛК в зборі. На наших складах є великі запаси ПЛК різних виробників, включаючи Siemens S5, S7, ABB, GE Fanuc, GEM80, Omron і багато іншого ...

Ремонт коробки передач

Наш відділ по ремонту коробки передач займається ремонтом, аналізом масла і заміною підшипників. Крім того, є верстати для нарізки зубчастих коліс.

ДВИГУН І КОДУВАЛЬНИК

Ми ремонтуємо і поставляємо широкий асортимент моторів, в тому числі змінного і постійного струму, сервомотори, крокові двигуни і двигуни з фазним ротором. Усунути неполадку лінійного, абсолютного або крокової приводу будь-якого віку, моделі або виробника.

Ремонт моніторів

Ремонт і обслуговування моніторів, відновлюючи вихідні технічні характеристики.

РЕМОНТ ДЖЕРЕЛ ЖИВЛЕННЯ

У нас є необхідні знання та досвід для вирішення проблеми з будь-яким з ваших пристроїв в режимі перемикання, лінійному, відновному, з одним виходом, кількома стійками, в безперебійному режимі або з джерелом живлення, що залежать від фази

Як працює майстерня


Ваш двигун пройде скрупульозну перевірку, ремонт і тестування. У наступному списку виділені деякі з передбачених процесів: Спочатку двигун проходить перевірки на очевидні механічні пошкодження роз'ємів, кріплень і приводного вала.

Для перевірки справності обмотки проводяться різні електричні випробування, включаючи перепад напруги змінного струму і опір ізоляції (СІ). Опір ізоляції залежить від температури. Коли вона росте, опір падає (якщо обмотка виявиться закороченому, її доведеться перемотати). Проводяться необхідні перевірки пристроїв зворотного зв'язку.

Тахометри перевіряються на перепад напруги, перетворювач і кодировщик перевіряються на стенді Мітчелла. Наш стенд Мітчелла дає можливість оцінити кут пристроїв зворотного зв'язку щодо обмотки двигуна.

Двигун розбирають на компоненти, корпус піддається піскоструминної очищенні (при необхідності), промивається струменем води і обпалюється в печі для повного усунення забруднень з внутрішніх і зовнішніх частин.

Згодом через надлишок або нестачу мастила виникає нагрів, викликаний тиском або тертям. З'являється шум, що говорить про поломку підшипників. Для продовження терміну служби двигуна при обслуговуванні встановлюються нові підшипники і масляні ущільнення. Після завершення обслуговування ми Напилювана на двигун фарбу.

Щоб двигуни нормально працювали на об'єкті, проводиться тестування на різних швидкостях для перевірки працездатності.


Сучасні майстерні

Наші майстерні і спеціально розроблені випробувальні стенди використовують новітні технології.

Терміновий ремонт

Ми можемо відремонтувати обладнання за 3 робочих дня.

Досвідчені інженери

Наші висококваліфіковані інженери готові відремонтувати самі різні деталі.

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура