ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ У ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

Сучасне фармацевтичне виробництво висуває все більш суворі вимоги до якості продукції, з іншого боку, не можна не враховувати інтереси виробників, для яких одним з найважливіших є питання зниження собівартості продукції.

Автоматизація процесів дозволяє мінімізувати ризики, пов'язані з процесами виробництва, мінімізувати людський фактор і, як наслідок, забезпечити високу якість продукції. Потрібно впроваджувати системи, які дозволяють підвищити ефективність виробництва, це відіб'ється і в цілому на конкурентоспроможності галузі, і на конкурентоспроможності продукції.

Процеси автоматизації, бурхливий розвиток робототехніки - це реальність, що міцно увійшла в наше повсякденне життя. І в цьому плані фармацевтична промисловість є одним з лідерів даного напрямку.

Сьогодні сучасні технології в галузі особливо актуальні. Ми бачимо потенціал зростання, інтерес ринку до розвитку автоматизації.

Вироби GEMÜ протягом багатьох років успішно застосовуються в біотехнологіях, фармацевтичної та косметичної промисловості. У допоміжних процесах насамперед використовуються сідельні клапани, а в основних процесах — переважно асептичні мембранні клапани та багатоходові клапанні блоки, в області виробництва яких GEMÜ займає провідну позицію на світовому ринку.

GEMÜ

ОРИГІНАЛЬНА СИСТЕМА УЩІЛЬНЕННЯ GEMÜ

Понад три десятиліття тому компанія GEMÜ розробила власну систему ущільнення для мембранних клапанів з ущільнювальною перемичкою до Ду 100. також сертифікована Європейською групою гігієнічних конструкцій EHEDG. Коштом ущільнювального  потовщення по внутрішньому периметру корпусу клапана утворюється певна ущільнювальна кромка, звернена назовні. Це зменшує кільцевої зазор між мембраною і корпусом клапана і дозволяє успішно використовувати дану систему ущільнень в фармацевтиці, а також в біотехнологічної і косметичній галузях.

РЕАЛІЗАЦІЯ РЕГУЛЮЮТЬ КОНТУРІВ РІДИН

Клапани з пневмоприводом ідеально комбінуються з позіционерамі і регуляторами процесу GEMÜ 1434 GEMÜ 1435 або GEMÜ 1436. Регуляційні клапани з електроприводом поставляються з вбудованими регуляторами.

ШИРОКИЙ ВИБІР МАТЕРІАЛІВ

Для водопідготовки, подачі миючих засобів та інших завдань в якості альтернативи металевих клапанів пропонуються пластикові мембранні клапани.

ПЕРЕВАГИ МЕМБРАННИХ КЛАПАНІВ З МЕТАЛЕВИМ КОРПУСОМ

Конструктивне рішення відповідно до нормативних документів GMP. Вступники контакт із середовищем ущільнення мембранних клапанів випробувані згідно USP, клас 6, відповідно до вимог FDA, а також мають сертифікати відповідності BSE / TSE 
Сертифікована Європейською групою гігієнічних конструкцій EHEDG система ущільнень 
Допускаються стерилізація й обробка в автоклаві

ПЕРЕВАГИ СІДЛОВИХ І РЕГУЛЮЮЧИХ КЛАПАНІВ

Розраховані на велику частоту перемикань
Велика витрата
Пластиковий корпус зі стійких до корозії матеріалів
Металеві корпуси пропонуються у виконанні з різних матеріалів
можливе постачання в виконаннях для стерильних процесів і процесів з особливими санітарними вимогами
Забезпечують високу якість регулювання; можливий індивідуальний розрахунок регулювальної характеристики
Виконання ATEX для вибухонебезпечних зон
Всі клапани GEMÜ з пневмо- і електроприводом можуть бути укомплектовані на заводі контрольно-вимірювальними приладами.

ВІДСТЕЖЕННЯ МЕМБРАН GEMÜ

Мембрани GEMÜ для мембранних клапанів можна замовити в окремій пакування з актом приймальних випробувань, що дозволяє здійснювати оперативний контроль виробів.

ПРИКЛАДИ ПРОЦЕСІВ З ВИКОРИСТАННЯМ КЛАПАНІВ, СИСТЕМ ВИМІРЮВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ GEMÜ

Виготовлення та розфасовка очних мазей, зубної пасти, фармацевтичних активних речовин і інфузійних розчинів, ферментів для різних галузей промисловості 
Установки для очищення, а також для безрозбірного миття та дезінфекції обладнання (CIP), водопостачання, системи охолодження

ПЕРЕВАГИ МЕТАЛЕВИХ БАГАТОХОДОВИХ КЛАПАННИХ БЛОКІВ

Підвищена експлуатаційна надійність (менше фітингів і зварних швів; низький залишковий обсяг, мала площа змочуваних поверхонь) 
Потрібно менше місця внаслідок компактної конструкції 
Конструкція оптимізована з точки зору можливості спорожнення і відсутності застійних зон 
Виконання по специфікації замовника і гнучке конструктивне рішення 
Скорочення тривалості та спрощення перевірки 
корпус виготовлення з цільної заготівлі, приводь й мембрани з надійною модульної системи GEMÜ.

LAETUS

ЗЧИТУВАННЯ КОДІВ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ І КОНТРОЛЮ НАПОВНЕННЯ

Laetus є провідним світовим постачальником інноваційних систем контролю з якості та безпеки та повне рішення "доріжки та сліду" ("Track & Trace") для фармацевтичної, медичної, косметичної й FMCG промисловості. За 40 років досвіду роботи на ринку і нашої глобальної мережі продажів, обслуговування й управління проєктами, ми допомагаємо нашим клієнтам підтримувати найвищий рівень якості продукції та ефективності виробництва.

Технологічні інновації й сильна прихильність наших клієнтів і партнерів завжди були нашим ключовим напрямом. Багато наших брендів, таких як ARGUS, INSPECT і POLYPHEM стали стандартами ринку в зчитуванні кодів, забезпечення якості й контролю наповнення. Понад 18 000 систем, що продаються в усьому світі містити понад 42 000 камер і датчиків Laetus.

КОНТРОЛЬ НАПОВНЕННЯ POLYPHEM

При заповненні фармацевтичні препарати у блістерах, порушення можуть відбуватися, що впливає на якість продажів. Одним із прикладів є ситуація, коли блістер не заповнено, заповнені неправильно або тільки частково заповнена. Проте, є і якості Визначальні фактори, які виходять далеко за рамки простого огляду на наявність. Такі критерії, як колір, форма і точних розмірів виробу, заповненої також можуть бути важливими характеристиками якості, так само як виявлення забруднень і переповнених пухирів. POLYPHEM це більше, ніж блістер заповнення інспекції. Це суть нашої спільного досвіду від більш ніж 2000 встановлених систем. Кожна система рішення від Laetus складається з функціональних можливостей, які відбивають весь організм експертних знань придбаний Laetus. Так з самого початку, Полифема охоплює всі функції інспекції й можуть бути налаштовані з індивідуальними вимогами без додаткового програмування. Це значно скорочує час, необхідний для інтеграції системи й адаптувати його до нових форматів і вимог до випробувань, таким чином, доступність системи й зниження сукупної вартості володіння (TCO).

БЕЗПЕЧНЕ РІШЕННЯ TRACK & TRACE

Чи готові ви до Track & Trace? З нашим рішенням безпечної доріжки й сліду (S-TTS), ми створили комплексний підхід рішення вашої потреби в безпеці, успішного відстеження продукту через всі процеси.

Чи то просто серіалізація або повний родовід, наша модульна конструкція може вирішити всі Ваші потреби. З першого обговорення до повної реалізації, з нашими 40 років ноу-хау, Laetus - Ваш надійний партнер.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ARGUS

Скрізь, де вам потрібно перевірити коди, ARGUS відповідає вашим вимогам швидко і надійно. Чи є це просто читання коду або повна перевірка тексту і зображень, всі зміни можуть бути гнучко застосовуватися і в поєднанні через модульність обладнання та програмного забезпечення.

Наш досвід у поєднанні з вашими вимогами інспекції побудує відправну точку для успішної співпраці. В результаті, ви отримуєте стандартизований пакет рішень, що складається з терміналів, IPCs, програмного забезпечення та обладнання, таких як сканери й камери. Ці пакети відповідні вашим вимогам якості та безпеки швидко і легко, і запевнити Ваше виробництво здатне адаптуватися до майбутніх змін.

Завдяки гнучкості наших стандартних модулів і компонентів, які ми в змозі виконати нові вимоги швидко та згідно з регламентом, все при збереженні економічної ефективності та стійкості наші рішення на увазі.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ INSPECT

Назвіть ваші вимоги — у нас є рішення:

З нашою унікальною системою INSPECT ми можемо контролювати безліч функцій і характеристик для забезпечення якості вашої продукції. З винятковою гнучкістю й адаптованості, він може перевірити всі якісні характеристики, що ви або ваші клієнти, певні.

Незалежно від того, якщо ваша мета полягає в забезпеченні правильного позиціювання етикетки або оглядати тацю зі змішаним вмістом, INSPECT можете досягти його. Різні INSPECT модулі програми доступні для контролю присутності, цілісності, орієнтації, позиціювання і консистенції або повного 360 ° інспекції. Крім того INSPECT може бути розширена для виконання ідентифікації потреб (ARGUS) і заповнити інспекції потреби (POLYPHEM).

E+E ELEKTRONIK

Фармацевтична промисловість

Контрольовані виробничі процеси є важливими для виробництва якісної та здорової їжі або в фармацевтичній промисловості. Параметри вологості – гарантія якості і її контроль незамінний у різних видах харчової, фармацевтичної та косметичної продукції.

ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Датчики температури для промислового застосування, для вимірювання температури в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря і в чистих приміщеннях. Асортимент пристроїв вимірювання температури E + E містить кілька виробничих ліній, оптимізованих для HVAC та автоматизації будівель, а також для управління процесом в офісних та житлових будівлях, у фармацевтичній та інших галузях промисловості.

ДАТЧИК ВОЛОГОСТІ ТА ТЕМПЕРАТУРИ ДЛЯ ІСКРОБЕЗПЕЧНИХ ВИКОРИСТАНЬ

Вимірювання вологості та температури у вибухонебезпечних місцях для газу та пилу. Він відповідає європейським класифікаціям (ATEX), Міжнародна (IECEx) та США / Канада (FM).

ВИМІРЮВАННЯ ВОЛОГОСТІ

Високоякісні E+E датчики вологості, модулі, зонди та перетворювачі добре зарекомендували себе в більшості промислових додатків протягом декількох десятиліть. Всі прилади для вимірювання вологості E + E розроблені та виготовлені в Австрії та оснащені датчиками вологості E + E, виготовленими за новітньою технологією тонких плівок.

ПРОМИСЛОВИЙ ПЕРЕДАВАЧ ВОЛОГОСТІ ТА ТЕМПЕРАТУРИ ДЛЯ ПОСТІЙНОЇ ВИСОКОЇ ВОЛОГОСТІ ТА ЗАБРУДНЕНОГО СЕРЕДОВИЩА

Висока точність вимірювання відносної вологості, температури та точки роси навіть при підвищеній вологості, близькій до конденсації або при високому хімічному навантаженні.

NUOVA FIMA

Манометри для гомогенізатора DS 4 "(100мм)

Ці прилади сконструйовані для гомогенізаторів і проведені відповідно до стандарту No 74-06 з переліку 3-A (Адміністративна рада по символах санітарних стандартів). Відсутність щілин і дзеркальна фінішна обробка деталей гарантує найкращу гігієну. Приєднання до процесу робиться до спеціального ущільнення діафрагми вбудованої всередину манометра. Для зменшення впливу складних робочих умов, таких як вібрації там пульсації, прилади можуть заповнюватися рідиною.

Санітарні манометри DS 2.5 ", 4" (63-100мм)

Ці інструменти розроблені для санітарної, харчової промисловості та фармацевтичної промисловості відповідно до стандарту №74-06 від 3-A (Адміністративна рада символів санітарних стандартів). Відсутність проміжків і дзеркальна обробка деталей забезпечують найкращу гігієну. Поєднання манометра та мембранного ущільнення дозволяють зменшити внутрішні обсяги та температурні похибки.
Для зменшення впливу важких робочих умов, таких як вібрації та пульсації, інструменти можна наповнювати.

Розділова діафрагма для манометрів DS 2.5 "(63мм), з нарізним сполученням

Розділові діафрагми сконструйовані для ізоляції чутливого елемента манометрів, реле тиску та електронних датчиків тиску від середовищ технологічного процесу, які можуть бути корозійно активні, мати значну в'язкість, давати осад і / або мати високу температуру. Діафрагма, приварюють до верхньої, частини випробовується текти та гарантує надійну ізоляцію заповнює рідини від середовища процесу. Характеристики цієї конструкції і її компактний дизайн підходять для частого обслуговування.

Розділова діафрагма на хомутному з'єднанні

Розділові діафрагми призначені для захисту чутливого елемента манометрів, реле тиску та електронних датчиків тиску від агресивних середовищ технологічного процесу, які можуть викликати корозію, мати значну в'язкість, давати осад і мати високу температуру Діафрагму приварюють до верхньої частини, випробовується текти та гарантує надійну ізоляцію заповнює рідини від середовища процесу. Через можливість швидкого від'єднання, лицьова сторона діафрагми доступна для чищення поверхні. Хомут можна часто знімати на час стерилізації та очищення, що є загальними вимогами для процесів в харчовій промисловості.

Датчик тиску з місцевою індикацією для гомогенізатори з діаметром шкали 100мм

✔ Будівництво та оздоблення: згідно 74-06.
✔ Температура стерилізації: макс. +150 ° C.
✔ Два чутливих елемента: трубчаста пружина і електронний сенсор.
✔ Стійкість до вібрації і пульсаціям.
✔ Електромагнітна захищеність згідно EN 61326.
✔ Калібрування: регульована
✔ Повна простежуваність.

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура