E+E Elektronik

СВІТОВИЙ ЛІДЕР З ВИКОРИСТАННЯ ТОНКОПЛІВКОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ У ВИРОБНИЦТВІ КВП

ОСНОВНИЙ СЕГМЕНТ БІЗНЕСУ

Розробляє і виробляє датчики, передавачі, портативні пристрої і реєстратори даних для визначення відносної вологості, вологості масла, точки роси, швидкості повітря, витрати, CO2, температури і тиску

ОСНОВНІ СПОЖИВАЧІ

Автомобільна промисловість. Системи управління кліматом (HVAC). Технології вимірювання та управління. Хімічна промисловість. Сільське господарство. Технологічний і екологічний інжиніринг. Автоматизація промислових процесів

Датчики та перетворювачі

ВИМІРЮВАННЯ ВОЛОГОСТІ

Високоякісні E+E датчики вологості, модулі, зонди та перетворювачі добре зарекомендували себе в більшості промислових додатків протягом декількох десятиліть. Всі прилади для вимірювання вологості E + E розроблені і виготовлені в Австрії і оснащені датчиками вологості E + E, виготовленими за новітньою технологією тонких плівок.

Точка роси

Датчики точки роси, з автоматичною калібруванням для вимірювання низьких точок роси. Оптимізовано для точного вимірювання в стислому повітрі і газах, сушарках, пластмасах та більшості інших галузей виробництва. Передавачі точки роси E + E мають інноваційний монолітний датчик вологості і температури E + E. Датчик являє собою передумову дуже точної процедури автоматичного калібрування, що призводить до довготривалої стійкості і точності вимірювання точки роси в діапазоні від -60 ... 60 ° C (- 76 ... 140 ° F).

ВОЛОГА В МАСЛІ

Онлайн контроль за вмістом вологи в мастильних, гідравлічних і ізоляційних маслах є важливим фактором у підтримці функціональної надійності обладнання і машин в довгостроковій перспективі. Наприклад, вміст вологи в трансформаторному маслі істотно впливає на ізолюючі можливості. Тому безперервний моніторинг рівня вологості необхідний для щоденної експлуатації.

ВИМІРЮВАННЯ CO2

Тонкоплівкових технологіях дозволяє виготовляти високоякісні недісперсні інфрачервоні (NDIR) вимірювальні осередки. Осередки з позолоченим світловим способом зібрані в сучасних чистих приміщеннях і являють собою передумову для високоточних і тривалих стабільних вимірювань CO2.

ВИМІРЮВАННЯ ВИТРАТИ ПОВІТРЯ

Всі прилади вимірювання швидкості повітря E + E базуються на принципі теплового анемометра. Завдяки їх дизайну та малій масі, чутливі елементи E + E відрізняються швидким часом відгуку, а також високою чутливістю навіть при дуже низькій швидкості повітря, характерному для чистих приміщень і регулювання ламинарного потоку.

РЕГУЛЯТОР ПОТОКУ СТИСНЕНОГО ПОВІТРЯ І ГАЗІВ

Пряме вимірювання масового або стандартного об'ємної витрати в стислому повітрі і неагресивних газах. Тепловий масовий витратомір використовує принцип гарячого плівкового анемометра для безпосереднього вимірювання масової витрати газу. Коригування температури і тиску газу не потрібно.

ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Датчики температури для промислового застосування, для вимірювання температури в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря і в чистих приміщеннях. Асортимент пристроїв вимірювання температури E + E включає в себе кілька виробничих ліній, оптимізованих для HVAC та автоматизації будівель, а також для управління процесом в офісних та житлових будівлях, у фармацевтичній та інших галузях промисловості.

ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ

Датчики перепаду тиску E + E призначені для використання в системах ОВК та автоматизації будівель. Вони ідеально підходять для вимірювання перепаду тиску в системах вентиляції і кондиціонування повітря або для контролю фільтрів. На додаток до повітря, пристрої можуть також використовуватися для всіх незаймистих і неагресивних газів. П'єзорезистивного чутливий елемент тиску відрізняється чудовою довготривалою стабільністю і вимірює навіть мінімальні перепади тиску.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Контрольовані виробничі процеси мають важливе значення для виробництва високоякісної і здорової їжі або для фармацевтичної промисловості. & NBSP; Якісний параметр вологості незамінний в різних видах харчових, фармацевтичних і косметичних продуктів.

В автомобільній промисловості ємнісні датчики вологості використовуються мільйонами в сучасних ланцюгах управління, призначених для адаптації паливних сумішей, управління системами кондиціонування повітря або виявлення запітнілих вітрових стекол.

АВТОМАТИЗАЦІЯ БУДІВЕЛЬ
МЕТЕОРОЛОГІЯ
АВТОМОБІЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ
ФАРМАЦЕВТИЧНА І ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ
ПРОМИСЛОВА МЕТРОЛОГІЯ
ЕНЕРГІЯ І ЕКОЛОГІЯ
ТЕХНОЛОГІЯ Cleanroom
СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Зниження витрат на електроенергію, прискорення зростання і збільшення можливої тривалості зберігання можуть бути оптимізовані шляхом точного вимірювання вологості, змісту CO2 і температури. Оптимальні базові умови для тварин і рослин забезпечують кращі сільськогосподарські продукти. Оскільки різні додатки вимагають різних прийнятих рішень для оптимізації сільськогосподарських процесів, E + E Elektronik пропонує широкий асортимент продуктів для моніторингу сільського господарства.

КОМПАНІЯ СТЛ-ГРУПП АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР Е+Е ELEKTRONIK В УКРАЇНІ

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура