SENECA

AUTOMATION INTERFACES

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Завдяки 30-річному виробництву в галузі промислової автоматизації, SENECA стала основною силою в системі кондиціонування сигналів та аренах вводу-виводу «ModBUS». Наші інноваційні лінійки продуктів, професійний підхід та всесвітня мережа кваліфікованих дистриб'юторів гарантують найелегантніші рішення для всіх ваших процесів взаємодії та вибору даних. Як компанія, сертифікована за стандартом ISO 9001, ви перевищуєте ваші найвищі якості.

SENECA має намір підтвердити та розширити свою пропозицію передового досвіду за допомогою широкого асортименту продукції. Два бізнес-підрозділи (Інтерфейси автоматизації, Промислові заводи та послуги), організовані відповідно до найкращих критеріїв якості. SENECA пропонує повний спектр рішень для автоматизації: від однокомпонентного до повного машинобудівного заводу.

Системи збору та автоматизації даних


Продукція систем збору та автоматизації даних включає введення-виведення ModBUS, CANopen, Ethernet, світлодіодні та OLED-технології HMI, логічні контролери IEC 61131 для управління енергією, IEC 60870-5-101, IEC 60870-5 -104, контролери процесів IEC 61850 та потокові комп'ютери. Системи вводу-виводу SENECA - це модульні та відкриті платформи автоматизації, придатні як для управління окремими, так і для тисяч сигналів вводу-виводу. Вони включають найрізноманітніші модулі вводу-виводу: цифрові входи, високошвидкісні лічильники, релейні цифрові виходи та MOSFET, аналогові канали (мА, V, Ом, мВ), тензодатчики, RTD, термопари, міри електромережі. Системи SENECA призначені для допомоги системним інтеграторам, інженерно-конструкторським фірмам, виробникам приладів, електрикам, кваліфікованим монтажникам.

Розширені реєстратори даних


Пристрої SENECA GSM / 2G / 3G + для віддаленої сигналізації, дистанційного вимірювання та реєстрації даних із вбудованими модемами доступні як в панелі, так і на стіні. Ці пристрої забезпечені спрощеним програмним забезпеченням (із сценаріями програмування), що полегшує користувачам стандартне програмування IEC 61131.

Послідовні / USB-перетворювачі


Діапазон послідовних перетворювачів SENECA дозволяє керувати послідовними інтерфейсами RS232, TTL, RS485, USB до ПК, ПЛК, систем управління та модулів вводу-виводу, підтримуючи пристрої ведучої, веденої та польової шин (ModBUS RTU, M-BUS). Серійні перетворювачі SENECA, призначені для промислового використання та суворих умов, доступні у портативних версіях або на панелях, а також служать ізоляторами сигналів, адаптерами та інструментами конфігурації для програмованих приладів. Їх метою є перетворення та передача пакетів даних між різними мережами та послідовними пристроями або підключення периферійних пристроїв послідовного інтерфейсу безпосередньо до порту USB на ПК. Режим зв'язку може бути повнодуплексним (одночасна двонаправлена ​​передача) або напівдуплексним, коли передача та прийом даних між пристроями не може відбуватися одночасно, оскільки лінія передачі даних є унікальною. Послідовний зв’язок може бути асинхронним та синхронним. В асинхронному режимі передача та прийом несинхронні. При синхронному зв'язку передача та прийом синхронізуються системним годинником.

Перетворювачі струму - Серія T201


Серія T201 включає в себе перетворювачі змінного / постійного струму, призначені для перетворення виміряного значення струму (до 300 А) у промисловий нормований сигнал 4..20 мА або 0..10 В. Більшість серій T201 сертифіковані UL та характеризуються низьким енергоспоживанням, діапазоном вимірювання, що вільно встановлюється за допомогою DIP-перемикачів, та високим класом точності, що дозволяє уникнути теплового дрейфу. Серія T201 доступна в 12 моделях з різними принципами вимірювання: середній випрямлений, магнітний баланс (запатентована технологія), ефект Холла або TRMS з біполярним діапазоном введення. Три моделі включають порт RS485, що підтримує протокол Modbus RTU.

Перетворювачі вимірювань енергії


Ці перетворювачі вимірювань енергії можуть вимірювати значення напруги та струму (як змінного, так і постійного струму), перетворюючи їх у стандартизований сигнал струму або напругу на вихідних клемах, пропорційну вхідному значенню. Параметри масштабування входів і виходів можна вибрати за допомогою програмного забезпечення або DIP-перемикача.

Ізолятори перетворювачів MultiSTD - Z-LINE


Модулі серії Z - це надійні кондиціонери сигналів, зручні у використанні та орієнтації на монтаж. Ці пристрої доступні в більш високих стандартах потужності та відповідають найпоширенішим потребам інтерфейсу та кондиціонування. Більшість моделей мають гальванічну 3-смугову ізоляцію 1,5 кВ змінного струму та компактні розміри (стандартна ширина 17,5 мм)

Цифрові індикатори - Серія S


Цифрові індикатори серії S - це надійні пристрої з високою яскравістю та високою точністю. Оснащені масштабованими дисплеями з 4, 6, 8, 4 + 7 цифрами, цифрові індикатори серії S управляють універсальними аналоговими, цифровими та температурними входами датчиків з повторною передачею сигналу на аналоговому виході та додатковим інтерфейсом ModBUS та активацією релейної сигналізації.

Датчики температури / передавачі


T120 і T121 - це компактні циклічні передавачі температури, придатні для монтажу головки датчика типу B. T120 і T121, завдяки стабільному та лінеаризованому вихідному сигналу 4-20 мА, полегшують введення в експлуатацію, технічне обслуговування та точність вимірювань.

Компанія СТЛ-ГРУПП офіційний авторизований партнер SENECA в Україні

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура