GEMÜ

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК КЛАПАНІВ, СИСТЕМ ВИМІРЮВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ

клапани

Багатоходові клапанні блоки

Системи багатоходових клапанних блоків GEMÜ є багатофункціональними вузли. У той же час при їх використанні зменшується кількість фітингів, а також зварних і клейових з'єднань, що призводить до скорочення числа місць потенційних протікання. Одна з переваг блоків полягає в тому, що вони утворюють вузлові точки в установках. Це спрощує очищення та технічне обслуговування.

сідлові клапани


Сідлові клапани дуже добре підходять для швидкого перемикання, високих температур і регулювання. Вони часто використовуються для паророзподілу і водопідготовки. Дані клапани застосовуються в основному в самих різних промислових процесах, а також для стерильних процесів у фармацевтичній, харчовій промисловості та біотехнологіях.

 • Прямий клапан з пневмоприводом

 • Сідловий клапан з електроприводом

 • Ручний похилий клапан
 • Похилий клапан з пневмоприводом

Дискові поворотні затвори


Поворотні затвори GEMÜ застосовуються головним чином в різних галузях промисловості, зокрема в хімічній промисловості, а також в системах водопостачання і водопідготовки. Стандартно випускаються затвори центричної конструкції або з одинарним ексцентриком. У поєднанні з адаптованими регулюючими компонентами, наприклад, датчиками зворотного зв'язку, позиціонерами і регуляторами процесу, поворотні дискові затвори GEMÜ можуть використовуватися також в контурах регулювання.

пілотні клапани


GEMÜ пілотні клапани для клапанів з пневмоприводом, циліндрів та інших компонентів технологічних процесів. Використання клапанів цього типу має позитивний економічний і екологічний ефект. Зокрема знижується витрата стисненого повітря в системі, що забезпечує економію засобів і ресурсів.

Використовується для попереднього регулювання іншого клапана. Його також називають пілотним клапаном. Допоміжні керуючі клапани застосовуються перш за все з пневмоклапанами.

Системи вимірювання і регулювання

Позиціонери

Трехпозиционные регуляторы положения для регулирования положения клапанов с электроприводом, а также электропневматические регуляторы для пневмоклапанов с поворотными и линейными приводами.

Регуляторы просты с точки зрения инициализации и имеют функцию SpeedAP, разработанную GEMÜ. Отпадает необходимость в трудоемкой ручной настройке. Регуляторы оптимально адаптированы к клапанам GEMÜ.

Електричні датчики положення


Залежно від типу корпусу використовуються мікровимикачі або датчики наближення. Вони забезпечують надійну сигналізацію кінцевих положень і за бажанням можуть оснащуватися з'єднанням Feldbus (наприклад, інтерфейсом AS, DeviceNet і т. Д.). Пристрої нового покоління самообучающиеся. Вони розпізнають кінцеві положення клапанів за допомогою ручного або автоматичного програмування кінцевих положень в процесі ініціалізації. Відпадає необхідність в трудомісткою настройці мікровимикачів або датчиків наближення, істотно полегшуються налагоджувальні випробування обладнання або калібрування після технічного обслуговування.

 • Електричний датчик положення ATEX
 • Інтелектуальний датчик положення з вбудованим пілотним клапаном
 • Електричний датчик положення для поворотних приводів

Промисловi галузi

Вироби GEMÜ протягом багатьох років успішно застосовуються в різних галузях промисловості
 • Фармацевтика

  Виготовлення та розфасовка очних мазей, зубної пасти, фармацевтичних активних речовин і інфузійних розчинів

 • Харчова промисловість

  Виготовлення та розфасовка йогуртів, меду, кетчупу, пива, мінеральної води, а також інших тонізуючих напоїв і фруктових соків

 • Промислова водопідготовка

  Підготовка питної води за допомогою ультрафільтрованія, іонообмінних фільтрів або ультрафіолетового знезараження.  Підготовка технологічної води в хімічній і металообробної промисловості, а також морське судноплавство. Обробка стічних вод в гальванічних установках. Управління та регулювання сильно забрудненої морської і річкової води, а також морської води, змішаної з прісною. Управління та регулювання охолоджуючими і опалювальними контурами

Реалізація

 • Хiмiчна

  Виробництво азотної кислоти. Виробництво мінеральних добрив. Використання в циклонних сепараторах, дистиляційних колонах або в установках для синтезу складних ефірів

 • Виготовлення пінополістиролу. Розподіл мастильно-охолоджуючих рідин і рідин для металообробки. Процеси очищення і дозування. Управління та регулювання охолоджуючими і опалювальними контурами.

 • Енергетика

  Гідравлічне управління на вітроелектростанціях. Перекачування води на гідроакумулюючих електростанціях. Виробництво біорідин. Очищення димових газів від сірки. Обробка стічних вод.

Компанія СТЛ-ГРУПП офіційний авторизований партнер GEMÜ в Україні

Сертифікат GEMÜ

Детальна інформація на сайті:

www.gemu.stl-grupp.com

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура