Nuova Fima

Якість, точність і безпека
Манометри, электроннi датчики, риле тиску

ПРОВІДНИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ ВИРОБНИК

Манометрів, електронних перетворювачів тиску, мембранних роздільників, термометрів, захисних гільз для термодатчиков, приладів управління тиском і температурою в технологічних процесах. Якість продукції, точність і безпека відповідають найвищим міжнародним стандартам, це підтверджено відповідними сертифікатами.

Маючи більш ніж 80-річний досвід роботи і 5 філій в різних країнах світу, Nuova Fima вносить свій внесок в експорт товарів з маркою "Зроблено в Італії" по всьому світу і бере участь у розвитку вимірювальної техніки

Вимірювання та контролю тиску і температури

  Манометр типу
  Трубки Бурдона

  Манометри можуть використовуватися з газами або рідким середовищем, яка не призводить до корозії мідного сплаву, не має високої в'язкості і не кристалізується.

  Промисловостi

  • СТАНДАРТНI
  • ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ
  • ДЛЯ НАФТОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
  • ДЛЯ ХАРЧОВОЇ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
  • ЛАБОРАТОРІЯ І ТЕСТУВАННЯ
  • З ЕЛЕКТРИЧНИМ КОНТАКТОМ І РЕЛЕ

  ЕЛЕКТРОННI ДАТЧИКИ

  Компактний електронний передавач з керамічним датчиком для повітря, промислових і технічних газів, води і масла.

  Промисловостi

  • Технічні гази
  • Водопостачання
  • Машинобудування
  • Рефрижераторних техніка

  »Санітарні манометри«

  Інструменти, призначені для використання на санітарно-гігієнічних, харчових і фармацевтичних підприємствах і виготовлені відповідно до положень регламенту 74-06 3-A (Санітарні стандарти Inc.). Вони підходять для процедур очищення CIP / SIP з температурою до 140 ° C і можуть бути стерилізовані в автоклаві з температурою до 150 ° C. Для полегшення операцій очищення ступінь чистоти деталей, що контактують з технологічною рідиною, досягає 0,38 мкм відповідно до ASME BPE SF4, також на звареному шві.

  Крім манометрів і термометрів, NUOVA FIMA пропонує сепаратори рідини, реле тиску, капсульні і мембранні манометри, манометри і диференціальні реле тиску,електронні датчики тиску, колодязі термометри, а також широкий асортимент аксесуарів, спеціально призначених для максимального використовування продуктивність продуктів.

  КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

  +38 098 383-2-383 (VIBER)

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
  Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура