ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Комплексної автоматизації та механізації виробництв хімічної промисловості приділяється величезна увага, оскільки перебіг хіміко-технологічних процесів характеризується складністю, високою швидкістю і чутливістю до відхилень від заданих режимів, шкідливістю середовища робочої зони, вибухо-, пожежо- небезпека обробляємих речовин.

Проблемами автоматизації хімічної промисловості є брак інформації про протікання високоскладних технологічних процесів хімічної промисловості, а також труднощі при зіставленні наявних даних для проведення якісного аналізу діяльності підприємства хімічної промисловості з метою оптимізації його роботи./p>

Сучасна автоматизація підприємства хімічної промисловості широко використовується для оптимізації таких важливих показників роботи хімічного підприємства, як рівень безпеки персоналу, захист навколишнього середовища, відповідність стандартам контролю якості. Впровадження автоматизації технологічних процесів хімічної промисловості призводить до зниження собівартості продукції, а також максимального підвищення ефективності виробництва товарів масового споживання, спец. хімікатів, органічних (неорганічних) продуктів, як з безперервними, так і періодичними процесами підприємств хімічної промисловості.

На основі сучасних технологій автоматизації хімічної промисловості її виробничі дані стають базою для прийняття управлінських рішень.

Сучасні системи автоматизованого управління технологічними процесами (АСУ ТП) хімічної промисловості підвищують:

  • можливості регулювати якість продукції підприємства хімічної промисловості відповідно до вимог її технологічного регламенту;
  • надійність роботи обладнання підприємства хімічної промисловості, можливості попередження його ламання з метою своєчасного проведення планових ремонтів на основі наданих інформаційних і програмних засобів автоматизації хімічної промисловості.

Підприємства хімічної промисловості широко застосовують різні технологічні схеми, головним чином використовують хімічні методи, в основі яких лежать глибокі якісні зміни, а також перетворення речовин і матеріалів, їх складу, властивостей, стану, внутрішньої структури.

РІШЕННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА, ОБРОБКИ І ДОЗУВАННЯ ХІМІЧНИХ РЕЧОВИН

Різноманітні процеси в хімічній промисловості відрізняються високими вимогами. При роботі з агресивними робочими середовищами, високими температурами й тисками потрібні спеціальні клапани й компоненти. В асортименті продукції GEMÜ є безліч подібних клапанів, а також систем вимірювання та регулювання.

ПРИКЛАДИ ПРОЦЕСІВ З ВИКОРИСТАННЯМ КЛАПАНІВ, СИСТЕМ ВИМІРЮВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ GEMÜ

Виробництво азотної кислоти
Виробництво мінеральних добрив
Використання в циклонних сепараторах, дистиляційних колонах
або в установках для синтезу складних ефірів
Поворотний дисковий затвор підвищеної стійкості GEMÜ 490
Варіант GEMÜ 490 може бути використаний також як поворотний дисковий затвор для особливих умов експлуатації в хімічній промисловості. Центричний поворотний дисковий затвор з еластичним ущільненням TFM ™ має облицювання (PTFE) / PFA і поставляється в варіантах з номінальним розміром Ду 40-1000 (1½ '' - 40 '') в корпусі Wafer або Lug.

ПЕРЕВАГИ МЕМБРАННИХ КЛАПАНІВ З ПЛАСТИКОВИМ ОБЛИЦЮВАННЯМ

Всі механічні деталі знаходяться за межами зони, яка вступає в контакт із середовищем.

Підходять для нейтральних або агресивних рідин і газів
Можливе використання як з чистими, так і з абразивними середовищами
Доступні функції регулювання.

ПЕРЕВАГИ СІДЕЛЬНИХ КЛАПАНІВ

Підходять для швидких і частих перемикань
Дуже добре підходять для використання в якості регулюючих клапанів в поєднанні з відповідними позиціонерам
Пропонується великий вибір складників, а також вироби у виконанні ATEX або вакуумні виконання.

РІЗНОМАНІТТЯ ПРИНЦИПІВ ДІЇ КЛАПАНІВ І МАТЕРІАЛІВ

Клапани з різними принципами дії, наприклад мембранні клапани, сідельні клапани, поворотні дискові затвори, кульові крани й електромагнітні клапани, успішно використовуються в багатьох процесах хімічної промисловості. Компанія GEMÜ виробляє широкий асортимент арматури з пластику і високоміцних полімерних матеріалів, наприклад PFA і PVDF. У процесах, що використовують абразивні середовища і тверді частинки, успішно застосовуються, зокрема, металеві клапани з пластиковим облицюванням. Така різноманітність матеріалів гарантує високу безпеку процесів і обладнання.

ПЕРЕВАГИ ПЛАСТИКОВИХ І МЕТАЛЕВИХ ПОВОРОТНИХ ДИСКОВИХ ЗАТВОРІВ

Чудовий захист від корозії
Широкі можливості використання завдяки великому вибору матеріалів
Мінімальні втрати тиску
Виконання ATEX для вибухонебезпечних зон
Виконання за стандартом TA-Luft (Технічна інструкція по підтримці чистоти повітря)

ПЕРЕВАГИ ПЛАСТИКОВИХ І МЕТАЛЕВИХ КУЛЬОВИХ КРАНІВ

Висока пропускна здатність
Всі деталі пластикових кульових кранів, що вступають в контакт із середовищем, можуть бути виготовлені з пластику, в якості опції також з термопласту
Металеві кульові крани в якості опції пропонуються у виконанні ATEX, по стандарту TA-Luft (Технічна інструкція по підтримці чистоти повітря) і в вакуумному виконанні

NUOVA FIMA

Манометри з трубкою Бурдона захисного виконання в корпусі барабанного типу діаметром 125 мм

Ці інструменти виготовлені відповідно до вимог безпеки до конструкції та складовим ASME B40.1.
У разі протікання або поломки пружного елемента, оператор захищений суцільний розділової перегородкою, розташованої в передній частині приладу, і вибивають задньою стінкою. Ці прилади, як правило, застосовуються обробної, і нафтохімічній, а також для традиційних електростанцій. Дугове зварювання в інертному середовищі між корпусом і патрубком відбору робить інструмент більш міцним і запобігає витоку демпфирующей рідини. Перевага заповнення корпусу демпфирующей рідиною проявляється в зменшенні коливань показує стрілки, зниження зносу обертових частин при пульсуючого вібрації і пульсаціях. Крім того, запобігає осідання конденсату і корозійно-активної атмосфери, що роблять шкідливий вплив на внутрішні частини.

Манометри з "solid-front" (міцна лицьова сторона) барабанний корпус DS 4.5 "(125мм)

Цей прилад виконаний відповідно до вимог з безпеки до конструкції та складовим ASME B40.1, UNI-EN 837-2. Надійна конструкція складається з запобіжної осередки з "solid-front" (міцна лицьова сторона) виконаної з нержавіючої сталі й встановленої за шкалою, яка приварюється до гнізда, що робить прилад виключно міцним. Якій би не створювався внутрішній тиск внаслідок течі та прориву пружного елемента, запобіжний осередок захистить передню і бічні сторони, а розривний диск ззаду виведе тиск з корпусу. Прилади конструюються для використання нафтохімічної промисловості, а також на стандартних електростанціях. Демпфірована деталь, що рухається, робить їх придатними для роботи в умовах високих вібрацій і пульсації тиску.

Манометри з трубкою Бурдона повністю з нержавіючої сталі діаметрамі100-150 мм

Ці інструменти сконструйовані для застосування в харчовій, обробної, фармацевтичної та нафтохімічної промисловості, а також для традиційних і ядерних електростанцій. Вони придатні для експлуатації в найбільш жорстких умовах, обумовлених технологічними середовищами, навколишнім середовищем, а також високов'язкими не крісталлізующімися рідинами. Якість матеріалів, використовуваних для виготовлення чутливих елементів, дозволяє застосовувати їх при високих частотах пульсацій тиску. Дугове зварювання в інертному середовищі між корпусом і штуцером відбору робить інструмент більш міцним і запобігає витоку демпфирующей рідини. Заповнення корпусу демпфирующей рідиною забезпечує зменшення коливань показує стрілки, зниження зносу обертових частин при вібрації, що пульсує, і пульсації. Крім того, запобігає осідання конденсату і корозійно-активної атмосфери, що роблять шкідливий вплив на внутрішні частини.

Манометри типу трубки Бурдона, безпечне виконання "Solid Front" виконані повністю з нержавіючої сталі DS 2.5 "(63mm)

Ці прилади з міцною внутрішньою перегородкою виконані відповідно до вимог з безпеки EN 837-1 "S3" і ASME B40.1.
Безпечна конструкція складається з міцної розділяє міцної розділяє стінки з нержавіючої сталі встановленої між шкалою і пружним елементом, а також задня відкидається стінка, яка виробляє скидання внутрішнього тиску, що виникає внаслідок течі або поломки пружного елемента. Щільна посадка дає гарантію від течі, якщо прилад заповнюється демпфирующей середовищем для попередження пошкодження через вібрацію. Ці прилади сконструйовані для використання в хімічній і нафтохімічній промисловості та на звичайних електростанціях. Ці підручники встановлюються разом, де важливо протистояти найбільш суворим робочим умовам створюваним навколишнім середовищем і технологічними процесами.

Безпечні манометри з трубкою Бурдона стійкі до перевантажень діаметром 100 150мм

Дані прилади виготовлені відповідно до вимог безпеки до конструкції та складовим EN 837-1 / S3 й ASME B40.1. У разі протікання або руйнування вимірювального елемента, оператор захищений суцільний розділової перегородки, розташованої в передній частині приладу, і видавлюється задньою стінкою. Ці прилади застосовуються в харчовій, обробної, фармацевтичної й нафтохімічної промисловості, а також в атомній енергетиці. Дугове зварювання з інертним газом між корпусом і штуцером відбору робить прилад більш міцним і запобігає витоку демпфуючей рідини. Перевага заповнення корпусу демпфуючей рідиною проявляється в зменшенні коливань показує стрілки, зниження зносу обертових частин при вібрації й пульсаціях. Крім того рідина перешкоджає корозії й осідання конденсату, що роблять шкідливий вплив на внутрішні частини. Завдяки високій міцності чутливого елемента, манометр здатний відчувати тимчасовий тиск в чотири рази перевищує значення повної шкали.

Манометри з трубчастою пружиною, версії NACE MR0103 / MR0175 - ISO 15156-3 діаметром 100-150mm

Дані прилади призначені для роботи в нафтохімічній промисловості. Манометри здатні працювати в найскладніших умовах в атмосфері з присутністю сірководню. Якість матеріалів, що застосовуються при виготовленні чутливих елементів, дозволяє їх використання з високочастотними тисками, що пульсують. Дугове зварювання з інертним газом між корпусом і штуцером відбору робить прилад більш міцним і запобігає витоку демпфуючей рідини. Перевага заповнення корпусу демпфуючей рідиною проявляється в зменшенні коливань показує стрілки, зниження зносу обертових частин при вібрації й пульсаціях. Крім того рідина перешкоджає корозії й утворення конденсату, що роблять шкідливий вплив на внутрішні частини.

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура