LAETUS

Зчитування кодів,
забезпечення якості та контролю наповнення

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Laetus є провідним світовим постачальником інноваційних систем контролю з якості та безпеки та повне рішення "доріжки та сліду" ("Track & Trace") для фармацевтичної, медичної, косметичної й FMCG промисловості. За 40 років досвіду роботи на ринку і нашої глобальної мережі продажів, обслуговування й управління проєктами, ми допомагаємо нашим клієнтам підтримувати найвищий рівень якості продукції та ефективності виробництва.

Технологічні інновації та сильна прихильність наших клієнтів і партнерів завжди були нашим ключовим напрямом. Багато наших брендів, таких як ARGUS, INSPECT і POLYPHEM стали стандартами ринку в зчитуванні кодів, забезпечення якості та контролю наповнення. Більш як 18 000 систем, що продаються в усьому світі охоплювати понад 42 000 камер і датчиків Laetus.

Ідентифікація ARGUS


Скрізь, де вам потрібно перевірити коди, ARGUS відповідає вашим вимогам швидко і надійно. Чи є це просто читання коду або повна перевірка тексту і зображень, всі зміни можуть бути гнучко застосовуватися і в поєднанні через модульність обладнання та програмного забезпечення.

Наш досвід у поєднанні з вашими вимогами інспекції побудує відправну точку для успішної співпраці. В результаті, ви отримуєте стандартизований пакет рішень, що складається з терміналів, IPCs, програмного забезпечення та обладнання, таких як сканери й камери. Ці пакети відповідні вашим вимогам якості та безпеки швидко і легко, і запевнити Ваше виробництво здатне адаптуватися до майбутніх змін.

Завдяки гнучкості наших стандартних модулів і компонентів, які ми в змозі виконати нові вимоги швидко та згідно з регламентом, все при збереженні економічної ефективності та стійкості наші рішення на увазі.

Контроль наповнення POLYPHEM


При заповненні фармацевтичних препаратів у блістерах, можуть відбуватися порушення, що впливає на якість готової продукції. Одним із прикладів є ситуація, коли блістер не заповнено, заповнені неправильно або тільки частково заповнена. Проте, є і якості Визначальні фактори, які виходять далеко за рамки простого огляду на наявність. Такі критерії, як колір, форма і точних розмірів виробу, заповненої також можуть бути важливими характеристиками якості, так само як виявлення забруднень і переповнених пухирів. POLYPHEM це більше, ніж блістер заповнення інспекції. Це суть нашої спільного досвіду від більш ніж 2000 встановлених систем. Кожна система рішення від Laetus складається з функціональних можливостей, які відбивають весь спектр експертних знань придбаних Laetus. Так з самого початку, Полифема охоплює всі функції інспекції й можуть бути налаштовані з індивідуальними вимогами без додаткового програмування. Це значно скорочує час, необхідний для інтеграції системи й адаптувати його до нових форматів і вимог до випробувань, таким чином, доступність системи й зниження сукупної вартості володіння (TCO).

Контроль якості INSPECT


Назвіть ваші вимоги — у нас є рішення:

З нашою унікальною системою INSPECT ми можемо контролювати безліч функцій і характеристик для забезпечення якості вашої продукції. З винятковою гнучкістю й адаптованості, він може перевірити всі якісні характеристики, що ви або ваші клієнти, певні.

Незалежно від того, якщо ваша мета полягає в забезпеченні правильного позиціювання етикетки або оглядати тацю зі змішаним вмістом, INSPECT можете досягти його. Різні INSPECT модулі програми доступні для контролю присутності, цілісності, орієнтації, позиціювання і консистенції або повного 360 ° інспекції. Крім того INSPECT може бути розширена для виконання ідентифікації потреб (ARGUS) і заповнити інспекції потреби (POLYPHEM).

Безпечне рішення Track & Trace


Чи готові ви до Track & Trace? З нашим рішенням безпечної доріжки та сліду (S-TTS), ми створили комплексний підхід рішення вашої потреби в безпеці, успішного відстеження продукту через всі процеси.

Чи то просто серіалізація або повний родовід, наша модульна конструкція може вирішити всі Ваші потреби. З першого обговорення до повної реалізації, з нашими 40 років ноу-хау, Laetus - Ваш надійний партнер.

Компанія СТЛ-ГРУПП офіційний авторизований партнер LAETUS в Україні

Детальна інформація на сайті: www.laetus.com.ua

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура