FUJI ELECTRIC

Електронні компоненти й системи автоматизації

Приводи та інвертори

Приводи змінного струму (НИЗЬКА НАПРУГА).

Ми поставляємо високопродуктивні інвертори, які пропонують двигун з автоматичним управлінням для приводу змінного струму / частотно-регульованого приводу (VFD).

  

Мотори.

Широкий асортимент надійних і високоефективних двигунів і генераторів для всіх областей застосування.

Сервосистеми.

Наша сервосистема може бути адаптована до широкого діапазону управління рухом, від високопродуктивних, таких як синхронізація і інтерполяція, до простих функцій управління рухом, таких як двухточечное позиціонування.

Електроживлення


ІБП, система безперебійного живлення

Для усунення проблем з джерелом живлення, таких як перебої в роботі і коливання напруги, наші ДБЖ вбудовані в інформаційні пристрої і устаткування, наприклад сервери і суперкомп'ютери.


ПК, Система кондиціювання живлення

Fuji Electric PCS пропонує найвищий в світі ККД 98,5% (продукт постійного струму 1000 В). Ми також досягли ефективності Євро 98,2% (DC 1000 В продукт).

Дата центр

Ми допомагаємо знизити вплив на навколишнє середовище, використовуючи високоефективне обладнання для енергозбереження, енергоспоживання і кондиціонування повітря, а також використовуємо візуалізацію для оптимізації енергоспоживання для ЦОД.


Випрямлювач великої місткості, S-Former

Промислові випрямлячі широкого спектру типів і потужностей для використання в таких різноманітних галузях, як виплавка алюмінію, електроліз соди, металізація, плавлення і обробка скла, а також обробка харчових продуктів.

МАСЛЯНИЙ ТРАНСФОРМАТОР

Підвищувальні трансформатори генератора і знижують силові трансформатори, що підтримують високу напругу і високу продуктивність.

Розподільний пристрій з газової ізоляцією

Розподільний пристрій з газової ізоляцією з високою надійністю, безпекою і невеликими вимогами до простору.

Системи автоматизації

Fuji Electric пропонує комплексні рішення для систем автоматизації виробництва, які забезпечують економію енергії і підтримують ефективні виробничі процеси.

HMI, людино-машинний інтерфейс

Наш людино-машинний інтерфейс використовується в різних областях - в системах управління літаками, залізницями і електростанціями, в системах електронного замовлення для ресторанів і в системах автоматизації виробництва.

Система управління процесом, MICREX-NX

Ми пропонуємо оптимальні рішення для довгострокової стабільної і надійної роботи установки на кожному етапі життєвого циклу системи, включаючи проектування і проектування, експлуатацію, технічне обслуговування і ремонт.

Каталог продукції на сайті
 

КИЇВ ВУЛ. ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, 21, ОФІС 314

+38 098 383-2-383 (VIBER)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2023 © СТЛ-ГРУПП - Засоби автоматизації та регулювання, клапани, приводи, запірна арматура. Усі права захищені.
Засоби автоматизації і регулювання, клапани, приводи, запірна арматура